Welcome to the forum 👋, Visitor

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

Chat Shqip

Chati më i madh Shqipëtar Takohu.com

Futu në Chat !

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A Falet Tradhetia......

A falet tradhëtia për hir të fëmijëve?


  • Gjithsej votues
    18
nrm qe jooo. nese un jam shkaktarja ateher te vij tme thot ktu ktu puna dhe sqarohen te gjitha ?te me tradhtoj do e vrisja me duret e mia ???
 
Asiher, tradhtia sido qe te jet tradhti osht. Do doja qe cdo gje te ma thoshte, prbl esht ky dhe nese kishte zgjidhje ok nese skishte secili ne pun te vet. Ama tradhtia sesht nje zgjidhje e prbl ?
 
Ka ndodhur. A duhet t’ia pranosh dhe të rrezikosh të ndahesh, apo ta mbash për vete? A është heshtja më e keqe se vetë akti?
Une mendoj se duhet treguar dhe jo evituar,
Tradhtia besoj fillon pas nje lidhjeje te gjate dhe partneret duan te deshmojne se "vlejne'akoma duke shkuar me partnere te ndryshem.
Fatkeqesisht nuk ka rregulla dhe une personalisht nuk TRADHTOJ qofte edhe nje mikeshe apo shok qe ndaj mendimet.
As s'e fal por as se bej.
 
Ne ditet e sotme duhet me qene me liberal ??un do e falja????
 
Si bejne keto dallendyshet, thoni ishalla nuk merrni ndonje burre me lek, sepse koeficienti i tradhetise eshte 1.20 me unlimited stakes :p

Dhe jo qe do e falni, por do beni sikur nuk dini gje madje. :P
 
!.... sepse i bie te jet gabimi im nese ai me tradhton....spese kerkon dicka qe ndoshta tek mua nuk e gjennm nese ka arsyeee gjithmon.. por kshu kottt jo nk do e falja kurr.
 
Një tradhëti e falur , për mua quhet mungesë respekti ndaj vetes : )
Që nuk do e falja jo e jo , por do i nxirrja dhe sytë vëndit , të paktën para se të vazhdonte me '' misionin " , t'i ngelej një dhuratë nga unë :D
 
Me ca po lexoj ktu un me veshet e mi, ju femrat boheni kanibale fare mas tradhtis, zoti i nimoft partneret tuaj dhe mos ja dhont munsin me ju tradhto se e pasken punen keq :p
 
Kurre............ perderisa i heq vetes shume mundesi cfare do ta lejoj ate ??

ta harroje..............
 
Mendoj qe tradhtia mund tvij si shkak e humbjes 'Interesit' ndaj personit qe ke ne krah, se nqs do egzistoje dashuria deri nfund nuk shko menja per tjeter person :)
Ishalla sna bie qe ta provojm :p
 
Me ka tradhetuar disa here dhe e kam falur.
Dashuria me kishte bere te verber dhe budallaqe.
Derisa erdhi momenti te kuptoj se nje mashkull te tille se dua prane.
 
A me kanë tradhetuar ? Po normale qe po
Jo se i kam lëne dicka mangut..... kurree....
Po ndonjihere curveria eshte gjak.
A kam tradhetuar ??? Kurrë.....
Sa jam me 1 jam me ate....
 
nuk me ka tradhtuar njeri, sepse kam nditur te shkeputem nga lidhja me kohe para se te behem victim e nje idioti, pastaj kam antena teper te mrefura kshu qe ne asnje moment nuk do e lejonin ato nje gje te till pa mos me aktivizu mua :)
 
@Jorina` tkam thene me kohe ca mpelqen tek ti

I thua gjerat trocccc

:)

Te uroj fat bukuroshe....
 
Tradhëtia nuk falet,por ndonjëherë e falim për hir të dashurisë.
Eh kur je e dashuruar nuk ja shikon të metat dhe mundohesh tja falësh të gjitha.
 
Jo kurr as nuk do e boj kurr @Comi @Noah ku o comi me lale ?
 

Welcome to the forum 👋, Visitor

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

  • Wide/Narrow view

    You can control a structure that you can use to use your theme wide or narrow.

    Grid view forum list

    You can control the layout of the forum list in a grid or ordinary listing style structure.

    Picture grid mode

    You can control the structure where you can open/close images in the grid forum list.

    Close sidebar

    You can get rid of the crowded view in the forum by closing the sidebar.

    Fixed sidebar

    You can make it more useful and easier to access by pinning the sidebar.

    Close radius

    You can use the radius at the corners of the blocks according to your taste by closing/opening it.

  • Choose the color combination that reflects your taste
    Background images
    Color gradient backgrounds
Back