Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A e dini se..?

A e din se jom i shtrenjt zemer
A e din se me neve bon emer
A e din se une i boj temen
Qysh do qe jom sicili për secilin bon.
 
.... Hunda & veshet jane te vetmit pjese Te trupit , qe nuk ndalojne se rrituri gjate tere jetes ?!
 
A e dini se pjesa me e piset dhe me e paster ne te njejten kohe jan qerpiket?
 
A e dini sesa te mire jeni kur nuk grriceni dhe acaroheni me njeri-tjetrin.
??
 
Syu eshte i vetmi organ ne trupin e njeriut qe nuk rritet qe nga lindja e deri ne vdekje.
 
E qeshura shkatërron qelizat tumorale dhe ul rrezikun për kancer me 52 për qind.
Ndaj mos harroni te buzeqesshni.
 
...Urani është i vetmi planet i sistemit diellor, që rreth boshtit të vet rrotullohet prej lindjes në perëndim.

.. pas Diellit ylli më i afërt nga Toka është Proksima në yjësinë e Kentaurit, që mund të shihet vetëm nga hemisfera jugore e Tokës. Ai është rreth 270.000 herë më larg se sa është Toka prej Diellit
 
A e din qe sdo te lej kurr vetem...
 
A e dini se kaloj ora 12 ?
 
A e dini se nje kafe te dyte do e pija
 
a e dini se budalli nuk ka bri njeri si ne esht
 
A e dini se sot po pertoj
 
A e dini se skeni si ta dini ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.