Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A do u dashuroni ktu ne forum?

Po sigurisht ... I deeply love nja 3-4 cupa k’tu .. pavaresisht qe nuk jua bej te qarte ?

Dashuri ne distance & heshtje ?????
Shprehu kush qenkan keto qe te mos dashurohem une kot ??
 
Une nuk di cfare te bej. Te dashurohem apo te mos dashurohem. Disa me thon beje si ta ndjej zemra jote, e disa me thon mos e bej se do vuash.
Kjo eshte ceshtja ? jam ne dileme
 
Normal ;):)
Sa te kthesh shpinën ti,shef që flirto me tjera e kshu muhabetesh.
Nuk i hyj ksaj vallje nforume un ;):);).
E njejta gje ndodh edhe ne realitet. Te thot ne sy o zemra o shpirt, pastaj kur te kthesh shpinen, ai shef femrat ne rruge dhe flirton.

E rendesishme eshte te gjesh personin e duhur, nuk ka rendesi ku, por te jete i sinqerte dhe i gatshem te jape jeten per ty ?
 
Ktu ka vetem llafe kafe
???
 
  • Pëlqej
Reactions: Iva
Pa pune jena.pastaj turpi per.tgjallet osht....ka ndonje vejushe qe.do ti vej koken ke gjoksi per ngushllim e tlindi nje dashuri prrallore
 
Hahah t ishe aq e bindur do i thoje tdu... e shum njeri tjetrin e kishit pranu ... askujt nuk i kishit tregu
Qe n forum ishit dashuru ??????
 
Une nuk di cfare te bej. Te dashurohem apo te mos dashurohem. Disa me thon beje si ta ndjej zemra jote, e disa me thon mos e bej se do vuash.
Kjo eshte ceshtja ? jam ne dileme
Duj zanen me shum se veten vlla do ja shofesh hajrin ??
 
Ta dini t gjith qe jam i dashuruar me dike ?
Me dike qe me ka kushtuar shum rendesi dhe un qe as se kisha ven re dike qe me don per ate qe jam :)
Por ska lidhje me forumin apo me chatin ?

Kshuqe ... ndac me shani ndac me ofendoni ndac me lavderoni i dont give a shttt :)
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.