Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A do të thonit ‘Më fal’, edhe nëse nuk është faji yt?

Ke t drejt por le t themi qe na ndodh t kerkojm falje thjesht per tju largu debatit apo per tmar persiper noj" faj "t vogel ?

Ca gjera eshte me mire mos ti thuash fare , se te ju humbasesh kuptimin.... pasi nuk kane funksion.
 
Sigurisht qe do kerkoja. Ja, per shembull: @Zana me fal qe nuk te kam shkruar nje poezi romantike!
 
Sigurisht qe do kerkoja. Ja, per shembull: @Zana me fal qe nuk te kam shkruar nje poezi romantike!

Por a do te kishte kuptim ne te kundert?! Per k’te po flasim ?!

Ps ...Te kam falur meqe ra fjala ?
 
As engjell e as naive sjam te kerkoj falje kur skam faj ?☺️
 
E kam po po sa jam pajtu ? u zuna e si kerkova me falje ??
Kokefortesia e nji femre kur sapo po kalon adoleshencen..... ske ca ben
 
Ska shonc fare edhe me qen faji im kuptoje vet qe tkom thon mfal se sja vlen me e thon.
 
Po.
Sa per dijeni femrat e ulin hunden ma shpesh se meshkujt;);).;
Sidomos kto tipet e shkathta qe trajtohen si lecka nga meshkujt.
Madje ulen edhe ne gjujne per meshire:D:D.
 
Po.
Sa per dijeni femrat e ulin hunden ma shpesh se meshkujt;);).;
Sidomos kto tipet e shkathta qe trajtohen si lecka nga meshkujt.
Madje ulen edhe ne gjujne per meshire:D:D.
Ti po thu qe e meritojn tva ulin hunden ktyne tipeve qe bojn si t shkathta ?
 
Posi posi ka ndonjë vejushë që don ngushllim ti them më fal?
 
Më ka 'detyruar' ti kërkoj falje.
 
Kam thene shum here me fal , edhe kur nuk kam pas faj , thjesht nuk i duroj debatet dhe sherret ??
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.