Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A do të thonit ‘Më fal’, edhe nëse nuk është faji yt?

Me fal
Vjen fjal nga qytetaria me thosh nje mesuese e muzikes.
Inva Mula ne versionin freskia ish.

Kuçi ka nxjerr intelektuale sa e gjith Vëlora.
Nga Kuçi ish e kjo 《《qytetaria e plote》》♡
 
Nje femer ka te drejte edhe kur nuk ka. Nje femre po, pet intelekt te personalizuar
 
Falje kërkoj kur e shof që kam gabuar me personin x y,po kshtu për sport,aty le të presi tër jetën dhe nuk kërkoj
 
Vec priderve ndonjeher per tju be qefin se jo qe jan te dreht .tjv ose me ironi ose hiq me mire?
 
Qy une nuk kerkoj falje kur bej gabim vete e jo me kur skam gabim
 
Jo si them askujt ^ me fal^ nese nuk eshte faiji im ?
 
Se di, varet nga rrethanat,sutuata, dhe personi.
Nuk ka ndodhur ndonjherë, të kërkoj falje kur se kam ndjer veten në faj.
Mund të ndodh, pasi shpesh situata mund të kaloj limitet.
Do i thoja po ke të drejtë, isha unnë gabim.
Poor jo ti them mē fal. ?

Vetm po u ba fjalë për jetë apo vdekje, kērkoj falje ?, kur nuk asht faji im. (shaka).
 
Po, kerkoj falje kur flas me nerva si malsore dhe impulsive qe jam.
Por ama kur kerkoj e ndjej, nuk e them kot.
Kjo ndodh me njerez te vecante e te shtrenjte, qe kam ne zemren time!
Kur themi per ta bejme gjithcka, kerkojme edhe falje kur i merzisim, pasi edhe na kane merzitur me menyren e tyre.
Por, kjo eshte jeta that's it!
 
Jo me se kam hall se ju dhemb barku mire bishti i ka vajt ne maj te kokes
Trapezat e dreqit
 
Po me ska problem mjafto qe kush e ka bo fajin e din ska rendesi pse ja fus kot une duke thene; mfal ??
 
Kur dikush behet i besdisshem ja liron rugen i thu me fal faj im eshte
Ka nje fjal te urt qe thot
Budallait liroja(hapja) rrugen
 
Deri tani kam kerkuar falje dhe pa patur faj po kjo gje ska per te ndudhur me ?‍♂️
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.