Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A Do Te Krijonit Nje Lidhje Shoqerore,Dashurore Me Forumistat/et Dhe Chatistat/et???????

Heee se po behem serioze!!
Pavarsisht qe grricemi me nj tj kalojme bukur ktu, argetohemi e qeshim!
Une personalisht kur jam e lire e dua te qesh lexoj komentet ketu:)
Jane shume te bukura vertet:) kane sinkronizime te bukura !
Une ndryshe nga ju lart nuk citoj asnje anetar, secili nga ne kemi tipa e karekteret tona, e larmishmeria qe krijohet eshte argetimi i ketushem:)
Ndaj dashuri e blah blah me germa ncuk nuk ka'
Mundet te kete START nje terheqje ktu, por nese nuk del ne realitet , mbetet e tille:)!
Ju flm qe me lexuat:p
Smund ta thoje me bukur e qart!
 
Pse i nda gocat e forumit mer se mezi i kemi...
Une do shtoja me aromen lules qe lulezon ne cdo stine @Fiore , me fotot e badoo plot kthesa qe bo share @Sara , me kama @Anabela , me ndjenjen happy qe trasmeto @Pinki qe qesh gjith kohen,me floket e @Dorina qe ja dim aq shume kimetin ne qe jemi bo si fush aviacioni,me gatimet e shijshme te @Elaa , me ndjenjen patriotike per atdheun qe trasmeton @Yasseminaa si dhe me kotelet e pafajshme qe polli macja e @Mogli :p
Flm që ma nxore emrin në listë.
Në 19 00 do të përshendes nga ekrani :p

Sa për temën e kam thënë më lart.
 
Ahahahahahhahahahahah o sa ju dua o zot
Muaaaaaaaaaq ?????
 
Pse i nda gocat e forumit mer se mezi i kemi...
Une do shtoja me aromen lules qe lulezon ne cdo stine @Fiore , me fotot e badoo plot kthesa qe bo share @Sara , me kama @Anabela , me ndjenjen happy qe trasmeto @Pinki qe qesh gjith kohen,me floket e @Dorina qe ja dim aq shume kimetin ne qe jemi bo si fush aviacioni,me gatimet e shijshme te @Elaa , me ndjenjen patriotike per atdheun qe trasmeton @Yasseminaa si dhe me kotelet e pafajshme qe polli macja e @Mogli :p
hahahahhahahahhaah o zot o zotttt ca byrazeri qe kamm :) . flm per komentin e bukur lal
 
Ledia ta mbeshtes mendimin
Por serish nishanin e dia
 
Duke pasur nje shoqeri te mrekullueshme, do te ishte kenaqsi qe ta zgjeronim rrethin duke i shtuar akoma dhe me shum njerez interesant.

Per sa i perket dashuris, jo! Jam i lumtur dhe me mjafton dashuria qe marr.

Por, ne kontekst te pergjithshem, nese do te isha i disponueshem, per mua nuk do te kishte aspak rendesi se ku u njihja me partneren. Nese nga gjith varjantet e tjera do te perzgjidhja ate, ajo do te ishte shum e vecant, dhe... e mrekullueshme!!! ...Te dy do te ishim te lumtur qe do kishim njohur njeri tjetrin, dhe qe do ishim pjes e jetes se njeri tjetrit.

Ajo qe sdo beja, jan lidhjet tipike te forumit/chatit ku dashurohen/bejn sex virtual me shkronja, dhe e jetojn kte "dashuri" ne virtualitet per or te tera ne dit, dhe dit te tera ne vit.

Ska asgje te keqe te njiheni ne virtualitet, ama mos e beni realitetin tuaj virtual. Ne kuadrin e dashuris, numri telefonit, viber, forumi, chat, etj etj, jan thjesht metoda komunikuse per te len takim me dike ne nje te ardhmen shum te afert.
 
Jo maj nuk thash gje une ????
Cdo gje mund te ndoth ojjjjj kjo
??????????
 
Jo as shoqerore dhe as dashurore.
Mesa kam pa ne kte forum sja vlen te kesh miqesi me asnje ;)
 
Jane disa etapa por nese nojnjana do mpelqente nuk besoj qe do hezitoja vetem pse e njoha nforum ??
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.