Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A do dilnit me dikë që keni njohur në rrjetet sociale?

A do dilnit me dikë që keni njohur në rrjetet sociale?

  • Po

    Votimi: 42 89.4%
  • Jo

    Votimi: 5 10.6%

  • Gjithsej votues
    47
Kam dale por sja vlejti :)
 
Kjo eshte pytje per vajzat,se nga meshkujt sbesoj se do e kishte prb ndonjeri....
 
Kafe,dreke,darke?

Pse jo.

Edhe kam dale,edhe me ke kam dale kam shpreh kenaqesine time,packa se sa zgjat ajo miqesi.

Me obligimet e dites jemi te destinuar te mos i japim shume prioritet e fryme nje miqesie si shkak behen rrjetet sociale,por normal qe po.

Fakti se puna s'me jep kohe e favorizon shume per ti kerkuar te tilla miqesi,por normal qe s'kam refuzuar,atje ku mendoj se vlen.

Edhe nga fb qe shkepusim pjese te reales sone me miq e te aferm,kam pasur nje mori kerkesash per te takuar,edhe nuk i kam arrit te gjitha,por eshte e bukur kur finalizon me nje bisede reale me dike qe ke replikuar kohe. :)

Fatmiresisht s'jam zhgenjyer nga dikush nga takimet e mia nder vite,edhe ne total s'kane qene te mjaftueshme ato. :)
 
Cuq, arsyen nuk e them se ma kopjojne ?
 
Patjeter. Se kuptoj çfarë ka të keqe si për meshkujt dhe për femrat? Flas gjithmon për dikë që ke krijuar kofidenca.
 
Kam dale ?
 
Patjeter. Se kuptoj çfarë ka të keqe si për meshkujt dhe për femrat? Flas gjithmon për dikë që ke krijuar kofidenca.
Ja bashk kemi pi kafe ne 97-ten ? e ma men mer AOP ahahahahaha
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.