Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A dhuroni lek rruges kur shikoni te pastreht qe lypin

Jam rregjistruar ne dy jetimore qe bejme bamirësi dhe atje jap dhe blejme per femite jetim .....rruges jo nuk jap
 
Se di ketu ku jam une ska ashtu, kur jam ne kosove te kapen ne xhama e ste leshojne te lind gruja 5 femi kur si jep oh te vdekt gruja :p
Si nuk ka aty? Kudo ka. Sidomos ne France .
Ktu rrin ne nje kryqezim e jan mosh disi e thyer . Per kte me dhemb zemra s’rri kurre pa i dhen Edhe Pse e di qe mund tja marrin ose i pin
Plus Rrin te posta à farmaci
Rrin para nje magasine
Kudo gjen .
 
Si nuk ka aty? Kudo ka. Sidomos ne France .
Ktu rrin ne nje kryqezim e jan mosh disi e thyer . Per kte me dhemb zemra s’rri kurre pa i dhen Edhe Pse e di qe mund tja marrin ose i pin
Plus Rrin te posta à farmaci
Rrin para nje magasine
Kudo gjen .
Ama nuk jan si ata tanet nes eju jup Francezeve ok 1000 here flm.
por keta romet ta shpifin ama bobobobbo
 
Ama nuk jan si ata tanet nes eju jup Francezeve ok 1000 here flm.
por keta romet ta shpifin ama bobobobbo
Po flas per ktu un jo Atje . Sidoqoft un ju jap dhe ktu dhe ne Shqiperi .
jan si jan me vjen gjynah . Sdo na bie kapitali
 
I kam dy k’tu ne lagje qe Edhe kur nuk me kerkojne .. insinstoj dhe shkoj e jua jap vete ?

Cuditem se qysh edhe k’to me kalimin e kohes .. Edhe pse ne hall , tregojne nje karakter te tyrin. ?

Ps… Nga k’to honest gjithmone ju jap dhe sigurohem qe kam te thyeshme me vete … ndersa nga k’to te qylit.. nah .
 
Se di ketu ku jam une ska ashtu, kur jam ne kosove te kapen ne xhama e ste leshojne te lind gruja 5 femi kur si jep oh te vdekt gruja :p
???mu ma pat bo njona e gjetsh Ni burr tmir amo do pare .. un tap ja nshova paret ndor .. por hetimet vazhdojn ???
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.