Welcome to the forum 👋, Visitor

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

Chat Shqip

Chati më i madh Shqipëtar Takohu.com

Futu në Chat !

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A besoni në ekzistencen e UFO?

A besoni ne ekzistencen e UFO?

  • Besoj

    Votimi: 12 48.0%
  • Nuk besoj

    Votimi: 8 32.0%
  • Nuk jam i/e sigurte

    Votimi: 4 16.0%
  • Tjetër (po e shkruaj mëposhtë)

    Votimi: 1 4.0%

  • Gjithsej votues
    25
@ABC edhe kta myslymanet se besojn duhen ta din lol se flet edhe kurani per bot e krijesa te tjera ?
 
@NOUR na ndrico te lutem me dijen tende ne kete muaj te shenjte, te mos na shkoje dita pa mesuar dicka
 
Votova tjetër sepse besoj në fakte shkencore, sado të “trilluara” që mund të jenë. Këto fakte që përshkruajnë ambient jashtëzakonisht të papërshtatshëm për jetë, më bëjnë të besoj në UFO në formë bakteresh apo vira që mbijetojnë në ambiente ekstreme.
 
Lol smerem me fe per mua Jane fake ?
Thua smerem me fe ndersa permend Kuranin. Te ka zene Ramazani apo si eshte puna?
 
Votova tjetër sepse besoj në fakte shkencore, sado të “trilluara” që mund të jenë. Këto fakte që përshkruajnë ambient jashtëzakonisht të papërshtatshëm për jetë, më bëjnë të besoj në UFO në formë bakteresh apo vira që mbijetojnë në ambiente ekstreme.
Se shpejti per 100 vjet njerzit do kolonizojn marsin do quhemi edhe ne alien? sipas shkences ka 90% mundesi qe jasht ne univers dmth te kete jete te cfardolloj tipi
 
Thua smerem me fe ndersa permend Kuranin. Te ka zene Ramazani apo si eshte puna?
E permenda se myslymanet sbesojn me shum prandaj po me parralla me fe smerem se jan kot
 
Objekte fluturuse te pa identifikuara e dashur ?U- unidentified F- flying O - object!
Kur nuk je i informuar mos na shit mend dhe mua mos mthuaj e dashur.
Dhe feja nuk tregon askund per ufot as dijetaret por per xhindet.kur je ateist te pakten mos komento fare.
 
Se shpejti per 100 vjet njerzit do kolonizojn marsin do quhemi edhe ne alien? sipas shkences ka 90% mundesi qe jasht ne univers dmth te kete jete te cfardolloj tipi
Për tipin e jetës së mundshme flisja. Ndërsa nocioni alienë, dihet se do të ndryshojë me kohën ?
 
E permenda se myslymanet sbesojn me shum prandaj po me parralla me fe smerem se jan kot
Si nuk besojne me shume, ji me i kjarte te lutem. Kjo qe ti thua jane kot, sunduan Spanjem apo Andaluzine me tgjitha shkencat qe ti ke sot ndoshta ?
 
Kur nuk je i informuar mos na shit mend dhe mua mos mthuaj e dashur.
Dhe feja nuk tregon askund per ufot as dijetaret por per xhindet.kur je ateist te pakten mos komento fare.

Sa te mile jeni ju te dy ??
 
Kur nuk je i informuar mos na shit mend dhe mua mos mthuaj e dashur.
Dhe feja nuk tregon askund per ufot as dijetaret por per xhindet.kur je ateist te pakten mos komento fare.
Se skam nerva tmerem me llafe kerkove info ta dhash e dashur ?
 
Për tipin e jetës së mundshme flisja. Ndërsa nocioni alienë, dihet se do të ndryshojë me kohën ?
Po disa nga perbersit qe jan vital per jeten pa te cilet jeta nuk mund te lulezonte ne hapsir jan me shumic kshuqe eshte llogjike dhe normale qe bakteriale ose mikrobiologjike duhete te ekzistoj por une jam i mendimit qe ka edhe qenien intelligente si puna jone por shume shume me te avancuar se ne imagjino njerzimin mbas 100 vjetesh cfar mund te jete ne gjendje te bej me kete hap qe po hecen teknollogjia do ta kalojn te dielen duke luajtur golf ne Mars ??
 
Po disa nga perbersit qe jan vital per jeten pa te cilet jeta nuk mund te lulezonte ne hapsir jan me shumic kshuqe eshte llogjike dhe normale qe bakteriale ose mikrobiologjike duhete te ekzistoj por une jam i mendimit qe ka edhe qenien intelligente si puna jone por shume shume me te avancuar se ne imagjino njerzimin mbas 100 vjetesh cfar mund te jete ne gjendje te bej me kete hap qe po hecen teknollogjia do ta kalojn te dielen duke luajtur golf ne Mars ??
Në këtë rast flasim për egjyptianët p. e. r dhe atlantidasit? Kam pa shumë dokumentar bindës dhe nuk e përjashtoj si mundësi, por nuk futet të kornizat e besimit. Ende jo ??
 
Në këtë rast flasim për egjyptianët p. e. r dhe atlantidasit? Kam pa shumë dokumentar bindës dhe nuk e përjashtoj si mundësi, por nuk futet të kornizat e besimit. Ende jo ??
Ne te gjitha qyteterimet e hershme apo te zhdukura ka me mira raste tregmi skluptura fakte qe tregojn se ka ardhur dikush nga diku dhe ju ka percjell dijet per te shpikur ato qe kan shpikur gjithsesi se shpejti Elton musk do testoj avionin e pare per te cuar turista ne Mars ?behet fjal per udhetimin e pare brenda 2030 por besoj me shpejt se la hyr edhe pronari amazonit ne kete biznes edhe ka *** kshu qe do pershpejtohen gjerat plus me sa kam par e lexuar NASA ka edhe 2 3 programe per conolizimin e marsit brenda 150 200 viteve te ardhshme
 
Ne te gjitha qyteterimet e hershme apo te zhdukura ka me mira raste tregmi skluptura fakte qe tregojn se ka ardhur dikush nga diku dhe ju ka percjell dijet per te shpikur ato qe kan shpikur gjithsesi se shpejti Elton musk do testoj avionin e pare per te cuar turista ne Mars ?behet fjal per udhetimin e pare brenda 2030 por besoj me shpejt se la hyr edhe pronari amazonit ne kete biznes edhe ka *** kshu qe do pershpejtohen gjerat plus me sa kam par e lexuar NASA ka edhe 2 3 programe per conolizimin e marsit brenda 150 200 viteve te ardhshme
Keq që nuk do jetojmë aq gjatë, e të kthehemi të qeshim me postimet tona të sotshme ??
 
Keq që nuk do jetojmë aq gjatë, e të kthehemi të qeshim me postimet tona të sotshme ??
Asnjihere nuk i dihet jemi te rinje mjafton 1 shpikje e vogel edhe behet 1 super ndryshim per 10 vjete
 
Asnjihere nuk i dihet jemi te rinje mjafton 1 shpikje e vogel edhe behet 1 super ndryshim per 10 vjete
Shpikja është më te regjenerimi celular por këshilli etik nuk do e lejojë asnjëherë ?‍♀️
 

Welcome to the forum 👋, Visitor

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

  • Wide/Narrow view

    You can control a structure that you can use to use your theme wide or narrow.

    Grid view forum list

    You can control the layout of the forum list in a grid or ordinary listing style structure.

    Picture grid mode

    You can control the structure where you can open/close images in the grid forum list.

    Close sidebar

    You can get rid of the crowded view in the forum by closing the sidebar.

    Fixed sidebar

    You can make it more useful and easier to access by pinning the sidebar.

    Close radius

    You can use the radius at the corners of the blocks according to your taste by closing/opening it.

  • Choose the color combination that reflects your taste
    Background images
    Color gradient backgrounds
Back