Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A bëni punë shtëpie?

Nejse kam me shume respekt per nje nga ato ne fjale , se per ty ??
Sdo me.mari gjumi per kte si shkruve e beson ;) pop lshu kur ta merrni resp per dobsi
 
Nese e mendon kshu , mire eshte te shikosh punen tende . Juve ju jep doren te merrni krahun ?

Gjithe te mirat
 
Nese e mendon kshu , mire eshte te shikosh punen tende . Juve ju jep doren te merrni krahun ?

Gjithe te mirat
Spo dihet kush ta jep edhe ta merr doren po shif ca the ne fillim pastaj shprehu
 
Sa shumë që e hapni thesin. Juve ua bën mama akoma edhe veç social media bëni me themel.??? duhet me i pru këtu gjithë beqot për me gjet ndonjë varzë puntore me themel.?? @LUCKY-STRIKE unë veç pastroj cergat e merimangave.
 
@Milanisti amon fole ti se me bone merak pse ala skishe fol. A pikaaaa pikaaa ty pse me nejt ketu e Dmth se sbon asgjo? Ahhhaahhha me bone me qesh prz. Une i boj te gjitha punen time,punet e shtepis,dhe ma se miri edhe ketu me del koha e me tepron.
 
Shyqyr qe kemi k’to e na mbajne kandilin , kush tjeter e ben me mire k’te zanat se k’to . ⏳
 
Mua mi ben punet fshesa me korent, lavatricja, tharsja e rrobave, lavapjata, kam nje harem te tere ne shpi. ?
 
@Senseo aq me del djersa maj sa ska ku me shku mo. Kom dy kate ngjitu zbritu kuptohet jom bo me muskuj.??
 
@Senseo tregoji pak sa kate ke ti dhe katin e 2 të pallatit mbretëror ku jeton ???. Si more nuk u çliruat një herë nga komplekset po vetëm ofendoni njoni-tjetrin. Edhe hyni në diskutime, edhe prekeni edhe ofendoheni pastaj sidomos këto vajzat shembullore që hanë karamele Zana nga Peshkopia.???
 
Lere moj ....se paska ardhur qe te marri pluhurat e forumit me llape.. ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.