Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Të qëndrosh vetem është...

Anabela

____??____LarGuaR____?
Kontributor
Regjistruar më
Jan 31, 2018
Mesazhe
21,438
Si e mendoni ju,si eshte te qendrosh vetem?

Une jam e rrethuaj nga njerez ne cdo kohe:
Mendoj te qendrosh vetem eshte e Tmerrshme.
 
E rendesishme esht te mos jesh e vetmuar.
Na ndodh qe ne periudha te vitit te mbyllemi ne vetvete,te mos kemi deshir te flasim apo te qendrojm me te tjeret.
Vetmia te gerryen,esht e trisht.
Te merr malli per një zhurm mize e jo me te flasesh me dike.
Nuk ja uroj askujt te jetoj vetem apo te mbetet vetem ;):).
 
Un rri vetem rrall me ka qe shoqnohem edhe me at qe shoqnohem mdel gjarpen ☺ knaqsi asht me nejt vetem
 
Vetem me mire se na nai here je me rob dukesh sikur je vetem kjo edhte me e dhimshme besoj lucky
 
Te qendrosh vetem esht me mire sesa t kesh njerez per interes perreth :)
 
...me mire sesa te ndjehesh vetem. Mgjth duhen gjetur menyrat per ta shijuar vetmine.
 
Njeh veten me shume.
Nis reflekton mbi sjelljen tende,mbi fjalet qe thua.
E meson sesi te reduktosh gabimet e tua.
E kupton se ke force brenda vetes,kur nuk te tremb vetmia :):).
 
Varet nga ndjenja e momentit,here here ke nevoje edhe te qendrosh vetem e here here ke nevoj per shoqeri dhe te duket vetmi.
 
eshte dicka e perkohshme per te kalu nje moment trishtues monotoni apo ndonje stres
 
ndonjhere me raste kam nevoj te rri vetem,, por shumicen e kohes mpqen ta kaloj e rrethuar me njerzit e mi,tmir
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.