Welcome to the forum 👋, Visitor

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

Chat Shqip

Chati më i madh Shqipëtar Takohu.com

Futu në Chat !

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Si/ku e imagjinoni veten pas shume vitesh !

Do jetoja në fshat, të ndërtoja një shtëpizë pranë lumit ku mund të mbushja ujë të pastër, të mbillja ndonjë frutë dhe perime bio, të kalëroja nëpër fushe, fëmijët e mi do loznin në fushë të madhe. :-)
 
E imagjinoj veten te mbushur me para,me lluks :D
(Gjithsesi kjo endrra ime me e madhe).
 
Pas shume vitesh e shof veten te lumtur me personin qe une dashuoj
duke Luajtur me femijet tane te lumtur

paraja e lluksi per mua jane asgje para lumturise

lluksi mvaret nga leku
e leku eshte si puna e ku......

Lumturia eshte me e rendesishme per mua
 
Pas shume vitesh e shof veten te lumtur me personin qe une dashuoj
duke Luajtur me femijet tane te lumtur

paraja e lluksi per mua jane asgje para lumturise

lluksi mvaret nga leku
e leku eshte si puna e ku......

Lumturia eshte me e rendesishme per mua
Ckuptoni ju me lumturin ?
Tgjith flisni per lumturi,por nfakt i futni shkelmin.
Sidomos ju meshkujt shqiptar dini me tbo fort tlumtur.
Leni furcet se pa para smund tbesh asgje.
 
varet ke quan mashkull ti natta
ti nese sje e kenaqur me meshkujt shqiptar
zgjedhja eshte e lire sot bukuroshe
furca ???? pa para ???

1 - lek as kam as me mbaron leku
2- e quaj veten burre jo femije

me sa po lexoj ti thjesht beson ato qe shkruhen se spaske njoft Mashkull te vertete shgqiptar me kulture e shkolle etj etj
 
gjysh me bastun dhe duke gjuajtur peshk ne plazhet e frances
 
Po le imagjinatën time hapur .. jeta është aq e pa parashikueshme saqë të ndryshon gjithë rrjedhën brënda një viti , e jo me shumë.
E rëndësishmja , të kem vullnetin optimizmin dhe përkushtimin që kam sot , më shumë s'dua ta mendoj :)
 
Dëshira ime më e madhe është që të vdes përpara të gjithëve atyre që dua.
Do më kurseheshin mijëra dhimbje.
Te tjerat si te mē vijne...
 
Sa oreks keni me imagjinu veten....shijoni ato cfare keni, vleresoni te sotmen...
e ardhmja diskutim shterp,pasi askush sdi asgje..mund edhe te keni vdek
Enderra jane bo vaki e dalin, por me kembe ne toke edhe enderrat

Personalisht nuk enderroj per nje arsye te thjeshte.....e kam kalu moshen e endrrave
 
E shpreha edhe te nje teme tjeter , u plakem me kto enderra me kto imagjinata , me jeten virtuale , sa per temen , : Vivo per lei : per gjera tjera ne djall vafshin all!
 
Lum kush rro der neser kurr nuk i dihet ca ndodh edhe kto 200 300 vjet qe na kan ngel me jetu
 
Mos u zhyt në të kaluarën, mos ëndërro të ardhmen, përqëndroni mendjen tuaj në këtë moment të pranishëm.
 

Welcome to the forum 👋, Visitor

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

  • Wide/Narrow view

    You can control a structure that you can use to use your theme wide or narrow.

    Grid view forum list

    You can control the layout of the forum list in a grid or ordinary listing style structure.

    Picture grid mode

    You can control the structure where you can open/close images in the grid forum list.

    Close sidebar

    You can get rid of the crowded view in the forum by closing the sidebar.

    Fixed sidebar

    You can make it more useful and easier to access by pinning the sidebar.

    Close radius

    You can use the radius at the corners of the blocks according to your taste by closing/opening it.

  • Choose the color combination that reflects your taste
    Background images
    Color gradient backgrounds
Back