Welcome to the forum 👋, Visitor

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

Chat Shqip

Chati më i madh Shqipëtar Takohu.com

Futu në Chat !

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Pse meshkujt dashurohen me brunet?

Juno

Kontributor
Regjistruar më
Korrik 25, 2017
Mesazhe
32,419
Pëlqime
23,544
Në këtë artikull do ju sjellim disa fakte pse meshkujt preferojnë të lidhen me femrat brune.

Ndikon ngjyra e flokut në preferencën e tyre?! Sipas intv.al ja disa nga faktet:

1. Brunet janë më misterioze

Sipas sondazheve të shumtë, femrat brune janë më të rezervuara në lidhje me gjërat e tyre. Ato japin më pak informacion te të tjerët. Misteri i tërheq meshkujt!

2. Brunet ecin me bukurinë e tyre, si nata

Nëse biondet bëjnë figurë ditën, e kundërta ndodh me brunet. Ato ndriçojnë me sensualitetin e tyre më shumë natën. Biondet janë pranvera dhe vera, ndërsa brunet janë vjeshta e dimri.

3. Shfaqin më shumë personalitet

Sipas intv.al femrat brune përcjellin më shumë personalitet në sytë e meshkujve bukuroshë. Një mashkull tërhqet nga një femër, e cila rrezaton një karakter të fortë.

4. Burrat i konsiderojnë brunet si nënat më të mira për fëmijët e tyre

Ky përfundim del nga një studim i udhëhequr nga Universiteti Augsburg në Minesota, i publikuar në “Journal of Social Psychology”. Mesa duket, për ta brunet janë më të përgjegjshme për familjen.
 
Une dashurohem me te bukuren. E bukura mujd te jete syzeze, sykafe, syblu, syjeshile etj etj. Jam nje artist qe pelqen krijimin e mrekullueshem qe quhet femer. Lol
 
Sepse ne brunet::::: Kemi karakter te fort gje qe mashkullit i pelqen. Pastaj jane me natyrale mendoj, keshtu qeeeee......
 
Jahaahhahahhaahha se kam lexu hic vtm se mplq tema se jam bo brune ??
 
Preferoi zekshanet? sic eshte infermieria ime?
 

Welcome to the forum 👋, Visitor

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

  • Wide/Narrow view

    You can control a structure that you can use to use your theme wide or narrow.

    Grid view forum list

    You can control the layout of the forum list in a grid or ordinary listing style structure.

    Picture grid mode

    You can control the structure where you can open/close images in the grid forum list.

    Close sidebar

    You can get rid of the crowded view in the forum by closing the sidebar.

    Fixed sidebar

    You can make it more useful and easier to access by pinning the sidebar.

    Close radius

    You can use the radius at the corners of the blocks according to your taste by closing/opening it.

  • Choose the color combination that reflects your taste
    Background images
    Color gradient backgrounds
Back