Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Nje fraze per nje anetar.....

Hera

Έτερος εγώ
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Tet 30, 2020
Mesazhe
48,085
Po lexoja per Stalinin dhe kiste nje zakon qe kishte nje fraze te veçante per cdo ministër te tij dhe mendova po keto anetaret tone çfarë fraze do thonin per nje anetar ja t'ju degjoj

IMG_1647987457418.png
 
Ja po filloj une

Me pelqen te lexoj poezite e @No_Sens
 
Më pëlqen dhe vlerësoj pozitivitetin, realizmin, optimizmin dhe mirësinë ne shkrimet dhe imazhin e @Hera
 
Me pelqen serioziteti, vlerat dhe qendrueshmeria qe ka @Nanushi
Me pelqejne postimet me domethenie te medha.
Me pelqen menyra si prezantohet ne forum.
Me pelqen qe nuk eshte servil, lajkatar apo thashethemexhi.
Me pelqen ne perzgjedhjen dhe menyren e shkembimit te komenteve.
Eshte njeri me vlera dhe e respektoj shume!
 
Me pelqen drejtesia qe shfaq @A2.
Sepse te jesh njeri i drejte eshte tjeter nga te jesh njeri i mire dhe une e vleresoj shume, kur njerezit nuk behen turme.
E përgëzoj per shpirtin e bukur qe ka, vlerat qe percjell kur i ben analogji jetes me zemren e tij te dlirte dhe mendimet brilante.
E respektoj shume!
 
  • Super Dashuri
Reactions: A2.
Me pelqen @Moza per pranine e saj te bukur, te qete, nuk eshte e tepruar ne asgje, serioze dhe e vleresoj shume ?
 
Më pëlqen artikulimi dhe racionaliteti i @A2.
Të faleminderit shumë për vlerësimin. E çmoj shumë kur vjen nga dikush si ty, i cili jo vetëm që shkruan bukur, por shkruan edhe thellë. Gjithmonë kënaqësi të lexoj ato që shkruan. Kam respekt të madh për ty.
 
Me pelqen drejtesia qe shfaq @A2.
Sepse te jesh njeri i drejte eshte tjeter nga te jesh njeri i mire dhe une e vleresoj shume, kur njerezit nuk behen turme.
E përgëzoj per shpirtin e bukur qe ka, vlerat qe percjell kur i ben analogji jetes me zemren e tij te dlirte dhe mendimet brilante.
E respektoj shume!
Respekt edhe për ty, mikja ime e dashur @Happiness
Kam një përshtypje shumë pozitive për ty, nga përmbajtja e shkrimeve që sjellë në forum. Ato që arrij t'i lexoj, ndjej aromën e një mirësie dhe një flladi në shpirt. Duket sikur shkruhen nga një zemër e sinqertë e një shpirt i mirë. Të lutem vazhdo të shkruash bukur, pa marr parasysh idotsinë e bashkëbiseduesve që mund të vëresh. Vazhdo të jesh e tillë, shpirtbukur e zemërmirë!

Profeti ynë, Muhamedi, salallahu alejhi ve selem (paqja dhe bekimet e Allahut qofshin mbi të!) thotë: "“Njerëzit janë sikurse xehet e arit e të argjendit. Të dalluarit prej tyre në injorancë (para se ta pranojnë Islamin) do të jenë të dalluar edhe në Islam, nëse e kuptojnë fenë. Shpirtrat janë sikurse ushtria e ndarë nëpër aradha; kur ngjajnë mes vete, afrohen, e, kur nuk ngjajnë, nuk pajtohen.” Muslimi, 6709.
 
Me pelqen serioziteti, vlerat dhe qendrueshmeria qe ka @Nanushi
Me pelqejne postimet me domethenie te medha.
Me pelqen menyra si prezantohet ne forum.
Me pelqen qe nuk eshte servil, lajkatar apo thashethemexhi.
Me pelqen ne perzgjedhjen dhe menyren e shkembimit te komenteve.
Eshte njeri me vlera dhe e respektoj shume!
Te falenderoje per mendimin dhe vleresimin tuaj ?
 
Përtoj të thur tani?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.