Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Ne shkolle ti ishe/je.....

Anabela

____??____LarGuaR____?
Kontributor
Regjistruar më
Jan 31, 2018
Mesazhe
21,438
Na tregoni miq cfare nxenesi ishit ne shkolle:

Sepse shkolla sidomos matura jan momente te bukura por edhe te keqija.
Ndarja etj etj.

Cfare nxenesi keni qene apo jeni?

Mjaft i/e njohur

Studenti/a nxenesi/a me e mire

Rebel/a

Enderrimtar/ja
Apo studenti/a i/e zakonshem.

Une ne 9 vjecare kom qene nxenese cregullt pak do thoja.
Me pas nga gjimnazi e me lart fillova ti vija gishtin kokes,te mendoja e te mesoja me teper.
Kom qene Rebele e pranoj por njikohesisht edhe mesoja??
Pastaj pa harruar edhe maturen ehhhhh ka pas momente te bukura por edhe te veshtira,saqe spermenden ketu se yhhhh ka shume.

Po ju miq???
 
Ne te dyja rastet isha ajo qe beja me shm rremuj dhe perfundoja gati cdo dit ne drejtori shyqyr zotit arrija tja hidhja paq pa e mar vesh prinderit . Isha ajo qe i ndihmoja te gjithe dhe mesoja
Ps se disa do mendojn qe paska qene e keqe prd perfundonte ne drejtori. Nk perfundoja per sherre banale qe ndodhin ne shkoll por sepse kerkoja te drejtat e mia ?
 
Last edited:
Deri ne klasen e 6 kam qen dreq kam rrej djemm
Prej 6 deri 9 kam qenn e urtt si buba
Te mesmen jam kam shembull serioz per msim edhe per sjellje ama kok fort gjithmon ska pas kush ma lun kryt
 
Deri klas 5 isha i pari klases se e kisha zyshen kujdestare komshie nklas 8 rrafa cunin e zyshes nshkoll mesme filloi hallakatja shkoll tlart e mora me forcat e mia
 
Deri klas 5 isha i pari klases se e kisha zyshen kujdestare komshie nklas 8 rrafa cunin e zyshes nshkoll mesme filloi hallakatja shkoll tlart e mora me forcat e mia
Ah harom e harom hee???
 
Pz shkollen e lart e kom mor vet **** kam hudh tuc pedagogun qe ishte dhe gjykats me nje ceshtje denimesh
Vetem kur mtha po ti ku e di qe pranimi krimit te ul 1/4 e denimit
 
Pz shkollen e lart e kom mor vet **** kam hudh tuc pedagogun qe ishte dhe gjykats me nje ceshtje denimesh
Vetem kur mtha po ti ku e di qe pranimi krimit te ul 1/4 e denimit
Medemek ca shkolle ke maru tii ? ???
 
?????????
Pse paska edhe nje shkolle te tille?
 
Nuk bija nen sundimin e njerezve mesatare. :rolleyes:

Duhej ajke qe t'a arrinte ate. ?

Tek ti kemi njohur e aftesite tona me tha nje (ish udherrefyes i imi )pas vitesh,pasi i shpreha konsiderate e mirenjohje. :)

Nje komb fisnikerohet,vetedijesohet kur latesohet figura e mesuesit . :)

Shoqeria do ruaje ne vetvete kujdes e delikatese,edhe edukate.
 
Komandantja , beja ligjin ne shkolle ?

Ama kam pas mesuar shume nderkohe qe edhe rebeloja ... kshuqe mesueset/it beheshin pak confuse me sjelljen time se edhe ju duhesha kur vinin per kontroll ... i nxirrja nga situata si nxenese zheni.. edhe ne anen tjeter e ktheja shkollen permbys , apo Nuk kam pasur edhe mamane mesuese.. k’saj i zhdukesha tere diten nga syte dhe as ne darke Nuk me kapte dot ne shtepi , se gjoja po mesoja , i ikja nga syte qe mos te me bezdiste e mos te bija ne sy ....( mos te gjente rast bisede dmth ) ?

Namin kam pas bere .. namin . Vjidhja pyetjet e provimeve I fotokopjoja dhe jua shperdaja te tereve , fallsifikoja firmen e babait per justifikim mungesash ...organizoja protesta, ikjen nga shkolla .. etj etj ???

Ps ...I had such an amazing time at school ... loved it ❤??

Ama i kam pas urryer provimet, me acaronte fakti qe dikush e kishte vemendjen tek ti tere kohes... and I think exAms are useless anyway ??
 
Aq e vogel ti sa mistrece
Po tani qe je bo upupupu
 
Aq e vogel ti sa mistrece
Po tani qe je bo upupupu

Kam pothuajse te njentin tip edhe tani ... pshm gjithmone i thyej/ ligjet , kam bej ligjet e mia ...ama jam edhe e zonja qe ti justifikoj . Nuk me pelqen qe te me kontrollojne , te jem nen vemendje ... dua hapesiren time perndryshe xhindosem keq ?

I’m a leader , me duan te tere ne pergjithesi por edhe me kane frike .

Ps .. P.O. ti @rauli ?! ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.