Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Gjerat per te cilat gjeni gjithmone kohe

Kresha

A pretty face can never trick me
STAFF
S-Mod
Regjistruar më
Mar 17, 2021
Mesazhe
34,035
Pershendetje

Kane thene:

Kohen duhet ta kerkosh, sikur mikun. Sepse koha eshte per te gjithe, s'ben dallim. Koha eshte e mprehte si shpata, nese se pren ti ate, ajo te prene ty


Atehere, cilat jane ato gjera, ato pune, ato plane per te cilat gjeni cdo here kohe?
 
Per namaz dhe cdo gje tjeter obligative gjej kohe cdohere. Gjej kohe edhe per familje, gjithmone edhe per miqte e vertete, edhe nese eshte nevoja ne mesnate te zgjohem per ta.
 
Per familjen dhe per njerzit qe kan nevoj per mua..
 
Jane familja ime .....miqte e ngushte ...per sportin tm te preferuar ...per udhetime .....per gjerat qe me bejne te ndihem mire
 
Jane familja ime .....miqte e ngushte ...per sportin tm te preferuar ...per udhetime .....per gjerat qe me bejne te ndihem mire
Cili eshte sporti yt i preferuar, mos me thuaj Shahu? ?
 
Cili eshte sporti yt i preferuar, mos me thuaj Shahu? ?

Shahu eshte argetim i trurit .....sporti per trupin eshte kajak
 
Edhe kur përtoj po u dashka me shku npun?
 
Librat, gjimnastike, te dal nga deti dhe te mendoj e flas me zemren time ❤️
Pertej detyrimeve ditore qe na ka dhene jeta?
 
Kohe cdo here gjej per njerezit te cilet e meritojne kohen t'ua kushtoje, s'ka rendesi 1 minut, ca fjale, me rendesi nje pjese te kohes qe e kam apo e bej per ta.
 
Sot gjeta kohë per albumet e femijerise ......per nje çast femijeria me kaloj si film
 
Për ata/ato që kanë nevojë për kohën time.
 
Cdo minut kam kohe per njeriun e zemres ......non stop ne tel ❤️
 
Sa romantik e te mire qe jeni ore .. si nuk tha njeri per gjerat e keqija,prsh cigari,droga,kumari etj ?
 
Ja një nga unë
Për Ludo pra ?
Ludo eshte bere neuropercjelles I trurit ,si dopamina me serotoninen qe nuk Munden dot pa njera-tjetren lol ,dmth here te sjell kenaqesi here te kunderten ?
 
Ludo eshte bere neuropercjelles I trurit ,si dopamina me serotoninen qe nuk Munden dot pa njera-tjetren lol ,dmth here te sjell kenaqesi here te kunderten ?
Te unë nuk ka shku te nucleus accumbens ende ?
Ndaj e kemi për qef ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.