Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Dita nis shumë pozitive, marrëdhëniet do të përmirësohen, çfarë parashikon Horoskopi 16 Qershor 2024

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 24, 2018
Mesazhe
4,017
Dashi
Të dielen dita nis me një situatë astrologjike shumë pozitive. Në punë edhe marrëdhëniet më të vështira mund të shërohen. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit. Përveshni mëngët dhe nuk do të zhgënjeheni.

Demi
Të dielen vazhdohet vala e planetëve interesantë që përshkojnë shenjën tuaj. Ka një periudhë të fortë rikuperimi, madje mund të bëni disa propozime. Do të shihni që së shpejti gjithçka do të jetë mirë.

Binjakët
Të dielen një ditë pozitive për dashurinë, do të arrini të fitoni shumë mosmarrëveshje. Dy ditët e ardhshme janë vërtet interesante nëse doni të sillni një rezultat në shtëpi. Ju do të jeni në gjendje të merrni një kënaqësi të madhe.

Gaforrja
Të dielen po përmirësohen në të gjitha frontet, madje edhe Venusi do të bëjë hyrjen e saj përfundimtare. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit. Nëse keni një proces gjyqësor në vazhdim, kërkoni ndërmjetësim.

Luani
Të dielen dita do të jetë e mirë për dashurinë, por e hëna pak më pak. Nëse dëshironi, gjithmonë mund të jeni pak më përpara se të tjerët. Gjithçka do nis bukur dhe ngadalë.

Virgjëresha
Të dielen disa çështje dashurie do të duhet të rivlerësohen në masë të madhe. Vlerësoni të mirat dhe të këqijat dhe mos merrni vendime të nxituara. Në punë ka një marrëveshje të rëndësishme për t’u rishikuar.

Peshorja
Të dielen Hëna në opozitë ju fton të jeni shumë të qetë. Angazhime të reja në horizont, po por mos e humbni ekuilibrin. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit.

Akrepi
Të dielen pas pak orësh Venusi nuk do të kundërshtohet më dhe diçka mund të ndodhë. Një qiell qartësisht i përmirësuar edhe për punë. Përveshni mëngët dhe punoni shumë.

Shigjetari
Të dielen ditët e ardhshme janë shumë të rëndësishme për ju. Një projekt i madh po vjen edhe në punë. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit. Ju do të jeni në gjendje të merrni kënaqësi të madhe në çdo fushë. Pak nga pak gjithçka bëhet më mirë.

Bricjapi
Të dielen për arsye të ndryshme dashuria është vërtet shumë e largët nga ju. Distanca fizike dhe mendore. Merrni një ditë relaksuese në punë nëse mundeni. Do të shihni që gjithçka shkon në vend dhe do të ketë mundësi të shkëlqyera për sukses në çdo fushë.

Ujori
Të dielen kjo është një Hënë që favorizon takimet ose ndreqjen. Me fundin e muajit mund të keni më shumë kënaqësi në punë. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit dhe përveshni mëngët.

Peshqit
Të dielen çiftet që përjetojnë dyshime nuk duhet të bëjnë presion mbi veten e tyre. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit. Mundësi të shkëlqyera për sukses në çdo fushë. Do të shihni që herët a vonë të gjithë përshtaten. Në punë do ju duhet pak durim këto ditë.
 
Si urdhëron ....
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.