Welcome to the forum 👋, Visitor

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

Chat Shqip

Chati më i madh Shqipëtar Takohu.com

Futu në Chat !

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cili eshte anetari me i zgjuar ne forum?

  • Thread starter Thread starter Pansophia
  • Data e fillimit Data e fillimit
P

Pansophia

Guest
Pyetja eshte e thjeshte dhe pergjigjia e pyetjes eshte sa e thjeshte po aq e vertete e ne te njejten kohe argetuese.

Problemi shtrohet keshtu. Ne forum hyjne e dalin shume anetare perdite te cilet japin mendime ne temat e shumta te forumit. Pyetja qe une po ju bej eshte se si e dallon veten nje anetar i zgjuar nga nje anetar me nje zgjuari mesatare apo te vogel.

Pergjigjia nuk ka te beje me emra te pervecem anetaresh. As mos e shihni kete teme si nje sondazh per te gjetur anetarin me te zgjuar. Thjeshte vriheni mendjen per te nxjerre nje formule llogjike qe deshmon qe X vizitor apo anetar i forumit eshte me i zgjuar se te tjeret.
 
Une sjam njihere kte e ke garant :D
 
Ka tipa interesant dhe te zgjuar nga te dyja gjinite.Por mire do ishte qe te kishte edhe diskutime serioze,per te pare me shume boten e gjithsecilit.Por nje fare pershtypje e krijon edhe nga menyra e te shprehurin,perdorimit te njohurive perzier me shaka dhe humor.Per mendimin tim edhe nese mund te vleresojme dike me shume apo me pak eshte mire mos permendim emra sepse sdo ndikoj mire ne psikologjine e anatareve,do duket nje lloj inferioriteti pastaj ne marrdhenie me njeri tjetrin.Gjithsesi mendimi im ✌️
 
Nga pergjigjet ketu, Bobi,

pa ironi, pa spond
Se tani duhet ti theksojme keto gjera
 
Te gjithe po vijoni nga nje emer sikur po hedhim konkurs per mister/miss inteligjencen e forumit dhe askush nuk shpreh se cilat jane pikat qe dikush mund te konsiderohet i zgjuar.
 
Me sa shoh, disa e kane mar seriozisht temen e disa te tjere jo gjithsesi mendimi vlen per kedo.
Ideja ishte qe se ne cfare menyre e vleresonit dike zgjuarasine ne forum dhe jo nje individ te caktuar.

Gjithsesi pergjigjia qe mund ti jap une, eshte:

Nese doni vertet te dini formulen e zgjuarsise se anetaresise ne forum, ajo eshte raporti midis kohes qe ju shpenzoni duke lexuar ne forum me kohen qe shpenzoni duke shkruajtur.
 
Fiks diqka te them ni njeri qe i pelqe vetja e dmth ja lidh nalt ohooo kinse kush jam un at njeri e za katastrof un sosht njeri aj per muuuu edi qe kan me lexu disa e preken ama edin veten e tyne qa jan
Njeri menqur osht aj qe si merr senet seriozisht e tbaj llug ktu psh aj qe nuk fol me rrebe e fol tamam qysh i ka hije nje personi kjo ishte intervista ime 60 sekondshe per priveee edhe fshine prap komentin se qe besa nuk komentova ma
 

Welcome to the forum 👋, Visitor

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

  • Wide/Narrow view

    You can control a structure that you can use to use your theme wide or narrow.

    Grid view forum list

    You can control the layout of the forum list in a grid or ordinary listing style structure.

    Picture grid mode

    You can control the structure where you can open/close images in the grid forum list.

    Close sidebar

    You can get rid of the crowded view in the forum by closing the sidebar.

    Fixed sidebar

    You can make it more useful and easier to access by pinning the sidebar.

    Close radius

    You can use the radius at the corners of the blocks according to your taste by closing/opening it.

  • Choose the color combination that reflects your taste
    Background images
    Color gradient backgrounds
Back