Welcome to the forum 👋, Visitor

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

Chat Shqip

Chati më i madh Shqipëtar Takohu.com

Futu në Chat !

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

“Vendosni frenat”-Tetori, një muaj i pafat për këto shenja horoskopi

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Korrik 24, 2018
Mesazhe
4,111
Pëlqime
492
Tetori po afron dhe ndërsa disa prej nesh po ndiejnë ndryshimin e motit dhe po përgatiten për mbrëmje komode, disa shenja të zodiakut mund të mos e kenë muajin më të lehtë. Yjet, duket se nuk do të jenë shumë të sjellshëm me disa prej nesh. Nëse jeni një nga shenjat e mëposhtme, mos u shqetësoni (shumë), por përgatituni për disa sfida dhe momente të vogla… të pafata.




lg.php



Binjakët

Të dashur Binjakë, Tetori po ju thërret të vendosni frenat. Po, e di që ju pëlqen të vraponi nga një vend në tjetrin dhe të bëni mijëra gjëra në të njëjtën kohë, por këtë muaj yjet po ju thërrasin: “Stop!” Vonesat në punë, pengesat e papritura dhe keqkuptimet e vogla me miqtë dhe kolegët do ta bëjnë jetën tuaj të përditshme pak më kërkuese sesa do të dëshironit.

Këshilla jonë? Bëni një pushim. Mundohuni të mos merrni përsipër detyrime shtesë dhe shikoni muajin si një mundësi për të organizuar më mirë kohën tuaj. Më mirë mos nxitoni sepse nxitimi do t’ju sjellë edhe më shumë telashe.


Virgjëresha

Virgjëresha, bëhu gati për një muaj plot me pengesa të vogla që do të testojnë perfeksionizmin tënd. Tetori mund t’ju sjellë zhgënjime në punë ose vështirësi personale që nuk i kishit llogaritur. Orari juaj mund të dalë nga binarët dhe zgjidhjet “perfekte” që keni pasur në mendje mund të duken më larg se kurrë.

Gjëja që duhet mbajtur mend është se nuk mund të kontrolloni gjithçka. Lënia e gjithçkaje në duart e veta për një kohë mund të duket e frikshme, por mund të jetë mirë për ju. Jepini vetes hapësirë për t’u qetësuar dhe për të ripërcaktuar atë që ka vërtet rëndësi.

Shigjetari

Shigjetari, miku ynë i preferuar aventurier, këtë muaj gjërat nuk do të shkojnë aq mirë sa do të dëshironit. Fatkeqësitë dhe zhgënjimet e vogla do t’ju sjellin një ndjenjë zhgënjimi dhe mund të filloni të dyshoni për qasjen tuaj të dashur pozitive ndaj jetës.

Mos lejoni që këto pengesa të përkohshme t’ju rrëzojnë. Përballoni pengesat me optimizmin tuaj karakteristik dhe kujtojini vetes se çdo vështirësi është vetëm një aventurë e re. Mund të mos jetë koha për plane dhe udhëtime të mëdha, por është koha e përkryer për të shqyrtuar se çfarë ju bën vërtet të lumtur.

Peshqit

Të dashur Peshq, tetori do të jetë emocionalisht pak më intensiv se sa e kishit parashikuar. Yjet sjellin me vete drama të vogla në marrëdhëniet tuaja dhe është e mundur të ndjeni se të tjerët nuk ju kuptojnë aq sa do të dëshironit. Në të njëjtën kohë, punët tuaja profesionale mund t’ju sjellin stres dhe vështirësi që nuk i prisnit.

Çelësi këtu është që të mos merrni gjithçka personalisht (po, e di, më lehtë të thuhet se sa të bëhet). Përpiquni të ruani gjakftohtësinë tuaj dhe t’i jepni përparësi qetësisë suaj mendore. Ndonjëherë distancimi nga situatat mund t’ju ndihmojë t’i shihni gjërat më qartë.
 

Welcome to the forum 👋, Visitor

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

  • Wide/Narrow view

    You can control a structure that you can use to use your theme wide or narrow.

    Grid view forum list

    You can control the layout of the forum list in a grid or ordinary listing style structure.

    Picture grid mode

    You can control the structure where you can open/close images in the grid forum list.

    Close sidebar

    You can get rid of the crowded view in the forum by closing the sidebar.

    Fixed sidebar

    You can make it more useful and easier to access by pinning the sidebar.

    Close radius

    You can use the radius at the corners of the blocks according to your taste by closing/opening it.

  • Choose the color combination that reflects your taste
    Background images
    Color gradient backgrounds
Back