Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Rington per IPhone

Mignonne

S.E.N.T.??
STAFF
S-Mod
Regjistruar më
Gush 8, 2020
Mesazhe
49,620
Sot zbulova nje menyre shkarkimi ringtoni per iphona,procedura eshte e thjesht dhe po mundohem tua demostroj hap pas hapi per cdo paqartesi me pyesni.
Shkarkoni ne telefonin tuaj muziken qe doni pershembull nga tik-toku dhe arkivoheni ne galeri vidion,me pas shkarkoni 2-aplikacionet

1-https://apps.apple.com/de/app/garageband/id408709785?l=en-GB

2-https://apps.apple.com/de/app/ringtones-maker-the-ring-app/id1358107315?l=en-GB

Hapni aplikacionin Ringtones maker shtypni butonin e + dhe shkoni te galeria duke klikuar vidion me kengen e perzgjedhur dhe me pas shtypni make b9fc340a-cd7f-4b85-b7f3-ad4c265e87e9.jpeg
Me pas Garage bang dhe ringtone.

Pasi ti keni bere te gjitha hapat futuni te ringtone and alerts ne setings dhe aty do te gjeni kengen e shkarkuar.

Nese keni paqartesi mund te pyesni.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.