Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Kush eshte ushqimi juaj i preferuar?

Edhe nese te tjeret ne tavoline duan linguini une dua rizoto ?( kjo eshte me panxhar ) A48A043D-66F7-4621-ADE6-E8FBFDE39CC2.jpeg
 
Une me shume ha fruta, por ushqim i preferuar per mua eshte makarona me fruta deti?
 
Kam shumeeee por do cilsoj krudot dhe frutat e detit i ha te gjithaa😅
 
E ku ka me mire se te mbushesh zorren me groshe dhe lakra.🫶
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.