Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Ejani fluturoni me ne! Jeta luksoze e stjuardesave nga e gjithë bota

centos

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dhj 13, 2004
Mesazhe
39,913
stjuardeze-257x300.jpg
Ato vizitojnë Piramidat, udhëtojnë në Rivierën Franceze dhe praktikojnë yoga në plazhet e Haëaii-t.

Gaboheni nëse mendoni se janë milionerë apo yjet e famshëm të globit, por janë stjuardesat që na shoqerojnë gjatë udhëtimeve tona.

Çdo kompani ajrore sigurohet që të paraqesë një imazh sa më të mirë për veten dhe për punonjësit e saj, e për këtë, pjesë kryesore të reklamave janë jo pak herë stjuardesat e qeshura e të bukura.

Imazhet e publikuara tregojnë realitetin e jetës së stjuardesave se përveç luksit të të udhëtuarit në shumë shtete, pjesa tjetër është argëtim dhe qejf.

Stjuardesat shfaqen duke u relaksuar në vende ekzotike duke marrë rreze dielli përpara fluturimit të ardhëshëm.
 
Sme pelqen te urdheroj robet te lidhin rripat e sigurimit 🤪 kam hall se filloj keshtu
Hej ti sot nga larg mos më kërko,
nga celulari m'u largo.
Sot nuk jam vetëm, më beso,
hajde nesër më tako.😂😂
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.